מקלחון הזזה

מקלחון הזזה - שוב התעוררתם וחדר האמבטיה שלכם תפוס על ידי אחד מבני המשפחה? שימו לזה קץ! התקינו מקלחון פינתי הזזה ותוכלו לחסוך זמן רב בהתארגנות בבוקר. במקום להתעורר מוקדם כדי להספיק להתקלח, לצחצח שיניים ולהתארגן בזמן, תוכלו להתקלח ברגע ובזמן שמתאים לכם. לא עוד קריאות זירוז ודפיקות בדלת שיהרסו לכם את חוויית הרחצה. גם אתם יכולים ליהנות מחוויה אחרת, מרגיעה ונינוחה.

מקלחון הזזה - נוחות במקלחון הזזה מרשים ומעוצב

מקלחון הזזה - כולנו יודעים כמה חשוב להתקלח אבל למעשה לא מדובר רק בצורך בסיסי, שבני האדם פיתחו כדי לשמור על ההיגיינה האישית שלהם. מדובר בצורך חזק מזה – הצורך להתנתק משגרת היומיום השוחקת, לשכוח מצרות היומיום ומתחושת הלחץ העוטפת. כדי שגם אתם תוכלו להירגע, להתרענן, לצבור כוחות ולחדש את האנרגיות שלכם, כדאי לכם להתקלח במקלחון הזזה.

מקלחון הזזה פינתי - מקלחון פינתי עם דלתות הזזה , יש כמה סוגי הזזה , הזזה הצידה של הדלתות ואז יש יותר מקום להכנס למקלחון , ישנה הזזה שהדלתות הזזה נכנסות פנימה ואז ישנה צפיפות במקלחון , בין אם זה מקלחון פינתי או מקלחון חזית.

מקלחון הזזה חזית - מקלחון הזזה חזית לרוב הדלתות הזזה שלו כלפי חוץ נפתחות כמו שפותחים דלת ואז יש מרווח לנקות את המקלחון וגם להכנס בקלות לאזור המקלחת.

למידע נוסף השאר פרטים ונחזור אליך
שם
אנא הזן את שמך
טלפון
אנא הזן מספר טלפון מלא כולל קידומת
דוא"ל
אנא הזן כתובת מייל חוקית

פרוייקטים נבחרים

לקוחות ממליצים

שלום לכולם, קניתי דירה חדשה באזור חדש, דוד הגיע אליי לדירה, ראה את הדירה, המליץ לי על מקלחונים, עזר לי לבחור את הזכוכית הנכונה.
לאחר כמה חודשים , הגיע הצוות שלו , ובאמת כל מה שביקשתי הגיע, בצורה מדויקת ועבודת הגימור הייתה מעולה.
תודה רבה ! אני אחזור זה בטוח 

בסה"כ עשיתי סיבוב עם אישתי באשדוד, נכנסו תצוגה של א. כ מראות איכות, רצינו מראה פשוטה, ואז ראינו את כל הגלריה עם ההדפסות על זכוכית, אשתי אוהבת את הים, אז דוד הדפיס את הים על המראה ואז יצאנו משם מאושרים וכל אחד שבא אלינו מתלהב מהמראה עם ההדפסה על זכוכית.

השעה הייתה 9 בבוקר בחנות שלי, הייתה תאונה והתפוצצה לי הויטרינה, תפסתי את הראש, אמרתי מה אני יעשה, התקשרתי לא.כ מראות, שלחו צוות מהר לקחת מידות , עוד באותו יום לפני הסגירה של החנות , הייתה לי ויטרינה מוכנה, לא אשכח לו את זה לעולם

© כל הזכויות שמורות לא.כ מראות מעוצבות בע"מ עוצב ונבנה ע"י פרומו - אסטרטגיה שיווקית ופרסום