מעקה זכוכית לבתים פרטיים

מעקה זכוכית לבתים פרטיים

בא.כ מראות ומקלחונים חשובה האיכות והבטיחות, בשנים האחרונות ישנו ביקוש למעקה זכוכית למדרגות, שילוב של יופי ובטיחות, היופי במעקה זכוכית שמקרין שקיפות בבית והבטיחות מפני החוזק והעוצמה של הזכוכית.

מעקות זכוכית לבית, שפותחים את הבית – מעקות זכוכית פותחים את חלל המדרגות אל הבית, מכניסים את קרני השמש ויוצרים אווירה שלמרחב פתוח ושקיפות אל חלל הבית. במראות איכות ומקלחונים אנו מציעים מגוון עשיר של מעקות זכוכית בעיצובים מיוחדים באיכות גבוהה ורמת גימור איכותית בעלת מונטין גדול בשוק.


למידע נוסף השאר פרטים ונחזור אליך
שם
אנא הזן את שמך
טלפון
אנא הזן מספר טלפון מלא כולל קידומת
דוא"ל
אנא הזן כתובת מייל חוקית

פרוייקטים נבחרים

לקוחות ממליצים

שלום לכולם, קניתי דירה חדשה באזור חדש, דוד הגיע אליי לדירה, ראה את הדירה, המליץ לי על מקלחונים, עזר לי לבחור את הזכוכית הנכונה.
לאחר כמה חודשים , הגיע הצוות שלו , ובאמת כל מה שביקשתי הגיע, בצורה מדויקת ועבודת הגימור הייתה מעולה.
תודה רבה ! אני אחזור זה בטוח 

בסה"כ עשיתי סיבוב עם אישתי באשדוד, נכנסו תצוגה של א. כ מראות איכות, רצינו מראה פשוטה, ואז ראינו את כל הגלריה עם ההדפסות על זכוכית, אשתי אוהבת את הים, אז דוד הדפיס את הים על המראה ואז יצאנו משם מאושרים וכל אחד שבא אלינו מתלהב מהמראה עם ההדפסה על זכוכית.

השעה הייתה 9 בבוקר בחנות שלי, הייתה תאונה והתפוצצה לי הויטרינה, תפסתי את הראש, אמרתי מה אני יעשה, התקשרתי לא.כ מראות, שלחו צוות מהר לקחת מידות , עוד באותו יום לפני הסגירה של החנות , הייתה לי ויטרינה מוכנה, לא אשכח לו את זה לעולם

© כל הזכויות שמורות לא.כ מראות מעוצבות בע"מ עוצב ונבנה ע"י פרומו - אסטרטגיה שיווקית ופרסום