מעקה זכוכית לבריכה

בא.כ מראות ומקלחונים חשובה האיכות והבטיחות, בשנים האחרונות ישנו ביקוש למעקה זכוכית לבריכה, שילוב של יופי ובטיחות, היופי במעקה זכוכית שמקרין שקיפות לבריכה, וגם מונע בטיחות מצד ילדים להכנס לבריכה.

לרשותכם מספר דוגמאות של מעקות זכוכית נפוצות:
השכיח שבהן הוא מעקה זכוכית שתול אשר קבוע בבטון ומוכן עוד בזמן היציקות. מעקה זה מקנה מראה נקי העשוי זכוכית נטו.
מעקה בין עמודים –גם מאוד שכחי ונראה כך: פלטות זכוכית בין עמודי נירוסטה ברזל עץ החוצצים ביניהם לבין הזכוכית. גם מעקה משולב - זכוכית בשלוב ברזל מנופח מוכר וניתן לראותו בבריכות בבתים פרטיים
מעקות זכוכית לבית זה המעקות זכוכית המתואם לפי דרישת הלקוח, למעקות זכוכית יש כמה סוגים של זכוכית מתאימות, יש 8 *8 זכוכית מחוסמת או אפשרות לזכוכית של 14 או 15 מ"מ אשר תופסות את המעקה עם מתאמים שהלקוח בוחר עם זה ניקל או עץ.

 1 20151010 1137799676

למידע נוסף השאר פרטים ונחזור אליך
שם
אנא הזן את שמך
טלפון
אנא הזן מספר טלפון מלא כולל קידומת
דוא"ל
אנא הזן כתובת מייל חוקית

פרוייקטים נבחרים

לקוחות ממליצים

שלום לכולם, קניתי דירה חדשה באזור חדש, דוד הגיע אליי לדירה, ראה את הדירה, המליץ לי על מקלחונים, עזר לי לבחור את הזכוכית הנכונה.
לאחר כמה חודשים , הגיע הצוות שלו , ובאמת כל מה שביקשתי הגיע, בצורה מדויקת ועבודת הגימור הייתה מעולה.
תודה רבה ! אני אחזור זה בטוח 

בסה"כ עשיתי סיבוב עם אישתי באשדוד, נכנסו תצוגה של א. כ מראות איכות, רצינו מראה פשוטה, ואז ראינו את כל הגלריה עם ההדפסות על זכוכית, אשתי אוהבת את הים, אז דוד הדפיס את הים על המראה ואז יצאנו משם מאושרים וכל אחד שבא אלינו מתלהב מהמראה עם ההדפסה על זכוכית.

השעה הייתה 9 בבוקר בחנות שלי, הייתה תאונה והתפוצצה לי הויטרינה, תפסתי את הראש, אמרתי מה אני יעשה, התקשרתי לא.כ מראות, שלחו צוות מהר לקחת מידות , עוד באותו יום לפני הסגירה של החנות , הייתה לי ויטרינה מוכנה, לא אשכח לו את זה לעולם

© כל הזכויות שמורות לא.כ מראות מעוצבות בע"מ עוצב ונבנה ע"י פרומו - אסטרטגיה שיווקית ופרסום