הבתים שמוצעים למכירה לא לטעמכם? לרובנו יש בית חלומות, חזון מושלם לאיך ביתנו ייראה, מבחינה חיצונית ופנימית. אך לא משנה אילו סכומים של כסף נחליט להשקיע בו,

לחלקנו הגדול אין את ההכשרה, הידע המקצועי, הזמן או הסבלנות לעשות הכל בעצמנו - לכן במקרים כאלה אנו מעדיפים לשכור מקצוענים בתחום שיסייעו לנו להשלים את המשימה.

מעוניינים באינפורמציה על עבודות זכוכית לא בטוחים איפה למצוא חיפוי זכוכית למטבח? קבלו מידע וטיפים שיוכלו לעזור לכם להיוודע לתחום.

אדריכלות היא שם של תחום ענק שמתחלק לכמה קטגוריות: אדריכלות ותכנון מבנים, עיצוב פנים ואדריכלות נוף.

קודם כל, עושה אדריכל המבנה את עבודתו, המתכנן את הבית או בית העסק ואת כל חלקיו, מתוך התחשבות בשיקולים אשר משלבים בין יופי ושימושיות, וכולל גם את התכנונים שתמיד קיימים במבנה, כגון מערכות מים, ניקוז, חשמל, תאורה וגז.

אדריכלים ומעצבי פנים מופקדים על הפיכת החללים הפנימיים של הבניין לנוחים

ונעימים לעין ככל האפשר, בעזרת בחירה טובה של פריטי הריהוט, פריטי הקונסטרוקציה והדקורציה על פי התכלית של חללי המבנה השונים - בית, מסעדה, חנות חלל מסחרי וכיו"ב.

גם נושא צבע הדירה, צבע הבית הוא הדבר הראשון הבולט בעין שנכנסים לדירה צביעת דירה עלי ידי צבעי מקצועי הוא החוק הראשון שמעצבים את הדירה מחדש.

לבסוף, מעצבי הנוף הם אלה האמונים על התאמת סביבת הבניין הקיימת לתנאי השטח ולהעדפת הלקוחות - החל מבחירת סוג קרקע וצמחיה נכונים, ועד להתאמה של חלופות הצללה, אמבטיון או מקלחון.

מתעניינים במקלחונים ? בהצעת מחיר ולקיחת מידות בואו אלינו למראות איכות ומקלחונים ובעזרת הידע שלנו תקבלו את התמורה המלאה.

לא מכירים מקצוען מתחום האדריכלות? כדאי לכם לשאול ידידים וקרובי משפחה אם יש להם אפשרות לתת לכם המלצה על מישהו מסוים שהם שכרו בעבר.

בחיפושים אחר אדריכלים, הדרך הטובה ביותר להתרשמות היא באמצעות עיון בתיק עבודות.

אולם אל תסתפקו רק בזה, בקשו גם לראות במו עיניכים כמה עבודות במבנים או סביבות אשר תוכננו ע"י האדריכל.

לכו לפגישה כשבידכם רעיונות מגובשים, אולם היו מוכנים גם להתגמש ולאפשר לבעל המקצוע להציע הצעות מקוריות משל עצמו.

מקלחון פינתי - מקלחון פינתי לפי דרישת הלקוח במחיר לכל כיס

למידע נוסף השאר פרטים ונחזור אליך
שם
אנא הזן את שמך
טלפון
אנא הזן מספר טלפון מלא כולל קידומת
דוא"ל
אנא הזן כתובת מייל חוקית

פרוייקטים נבחרים

לקוחות ממליצים

שלום לכולם, קניתי דירה חדשה באזור חדש, דוד הגיע אליי לדירה, ראה את הדירה, המליץ לי על מקלחונים, עזר לי לבחור את הזכוכית הנכונה.
לאחר כמה חודשים , הגיע הצוות שלו , ובאמת כל מה שביקשתי הגיע, בצורה מדויקת ועבודת הגימור הייתה מעולה.
תודה רבה ! אני אחזור זה בטוח 

בסה"כ עשיתי סיבוב עם אישתי באשדוד, נכנסו תצוגה של א. כ מראות איכות, רצינו מראה פשוטה, ואז ראינו את כל הגלריה עם ההדפסות על זכוכית, אשתי אוהבת את הים, אז דוד הדפיס את הים על המראה ואז יצאנו משם מאושרים וכל אחד שבא אלינו מתלהב מהמראה עם ההדפסה על זכוכית.

השעה הייתה 9 בבוקר בחנות שלי, הייתה תאונה והתפוצצה לי הויטרינה, תפסתי את הראש, אמרתי מה אני יעשה, התקשרתי לא.כ מראות, שלחו צוות מהר לקחת מידות , עוד באותו יום לפני הסגירה של החנות , הייתה לי ויטרינה מוכנה, לא אשכח לו את זה לעולם

© כל הזכויות שמורות לא.כ מראות מעוצבות בע"מ עוצב ונבנה ע"י פרומו - אסטרטגיה שיווקית ופרסום