פתרונות חימום לאמבטיה

אמבטיה הוא אחד המתחמים היותר רגישים בבית במובנים שונים. מי ששוהים בחדר האמבטיה חשופים לקור ולחום מעצם העובדה שהם שוהים שם כשהם עירומים. פתרונות שוניםלאמבטיה מאפשרים מתן מענה כולל הן לחימום המים והן לחימום החלל עצמו.

 

בבתים שונים מופעלים אמצעי חימום שונים- וברבים מהם קיים שילוב של אמצעים: דוד חשמלי, דוד שמש, רדיאטור, מבער, חימום תת רצפתי, תנור חשמלי תלוי,מפזר חום, מאוורר עומד המשמש גם כתנור, אלה ועוד עשויים לשמש לחימום מתחם האמבטיה.

אחד מהסוגים המעוצבים והיוקרתיים המשמשים לחימום לאמבטיה הוא גוף חימום עשוי מלוחות של זכוכית מחוסמת , המסופק בגדלים ובצבעים שונים. שיטת החימום היא באמצעות קרניים אינפרא- אדומות. זו שיטהידידותית לסביבה, חסכונית ונחשבת לבריאותית ביותר. מדובר גם באמצעי חימום אפקטיבי בעל ערך מוסף: ניתן לחמםעליו מגבות ולתלות אותן לנוחותכם.

הודות לשלט חכם ניתן לתכנת אותו ולקבוע תוכניות לבחירה, לרבות אפשרותלהגביר את עצמת החום לקראת הבוקר, כך ששהייה במקלחת בשעת בוקר מוקדמת תהיה נוחהונעימה

מחמם מים בגז
אחת השיטות המקובלות לחימום מתחמים שונים בבית וחדר האמבטיה בו בפרט היא חימום מים בגז. תועלתו של אמצעי חימום זה היא, בין השאר, בהיותו אטום כלפי חדר האמבטיה. הגאזיםשהמערכת פולטת נפלטים אל האוויר הצח שבחוץ. התנור מאפשר חימום לצרכי הסקת המתחםומקור לאספקת מים חמים. השימוש בו מבוקר וחסכוני, היות שמשולב תרמוסטט.

היצע מגוון של פתרונות חימום לאמבטיה מאפשר לצרכנים בחירה בין חלופותשונות לפי פרמטרים המשמשים להם אמות מידה לבחירה: הנגישות, הבטיחות, האפקטיביות של הפתרון,


האם הוא מחמם את המים או את חדר האמבטיה, מחירו, וכיוצאים באלה מדדים אשרשקלולם מאפשר בחירת האמצעי המתאים ביותר לבית בכלל ולחדר האמבטיה בפרט.

בשל חשיפת אמצעי החימום השונים ללחות ולרטיבות נדרשות זהירות והקפדהיתרות על הפרדה בין מקור החשמל לבין מקור הרטיבות. במיוחד חשובה, ולא אחת קריטית,היא יצירת מעטפת בטיחותית המונעת מילדים קטנים כל אפשרות להיחשף לסכנותפוטנציאליות הגלומות באמצעי החימום השונים.

שילוב מנצח
שילוב אמצעי חימום של המים ושל מתחם המקלחת והאמבטיה מהווה את הפתרוןהטוב ביותר. חימום מים נדרש וחיוני אבל בהעדר חימום המתחם עצמו, על אף נעימותם שלהמים החמים – לאחר סגירת הברז גם המהירים שבקרב המתרחצים ודאי זקוקים לדקות אחדותעל מנת להתנגב, להתלבש ולהסתדר.

חימום מתחם האמבטיה בדקות אלה עשוי להיות ההבדל בין שהייה בה כמי
שכפאו שד לבין שהייה נעימה ורגועה.
כאשר חושבים על חימום החדר לפני שבונים את חדר האמבטיה, צריכים לחשוב על סגירת אמבטיה בצורה שתקבל את החימום המירבי או ע"יסגירת מקלחון או התקנת אמבטיון בצורה שתחמם את החלל בצורה הטובה ביותר

על מנת למצוא את "תמהיל" אמצעי החימום האפקטיביים ביותר למיםומתחם שבו משתמשים בהם רצוי ומומלץ להתייעץ עם אנשי מקצוע, אשר יידעו אתכם אלאודות ייחוד כל אחד מאמצעי החימום והאפשרות לחסוך כסף הודות להתקנה וצריכה מושכלתו נבונה של מקורות האנרגיה הנדרשים והמבוקשים לחימום.

מקלחונים - מקלחונים עושים אצל המומחים ביותר וזה א.כ מראות איכות עם וותק של מעל 30 שנה

למידע נוסף השאר פרטים ונחזור אליך
שם
אנא הזן את שמך
טלפון
אנא הזן מספר טלפון מלא כולל קידומת
דוא"ל
אנא הזן כתובת מייל חוקית

פרוייקטים נבחרים

לקוחות ממליצים

שלום לכולם, קניתי דירה חדשה באזור חדש, דוד הגיע אליי לדירה, ראה את הדירה, המליץ לי על מקלחונים, עזר לי לבחור את הזכוכית הנכונה.
לאחר כמה חודשים , הגיע הצוות שלו , ובאמת כל מה שביקשתי הגיע, בצורה מדויקת ועבודת הגימור הייתה מעולה.
תודה רבה ! אני אחזור זה בטוח 

בסה"כ עשיתי סיבוב עם אישתי באשדוד, נכנסו תצוגה של א. כ מראות איכות, רצינו מראה פשוטה, ואז ראינו את כל הגלריה עם ההדפסות על זכוכית, אשתי אוהבת את הים, אז דוד הדפיס את הים על המראה ואז יצאנו משם מאושרים וכל אחד שבא אלינו מתלהב מהמראה עם ההדפסה על זכוכית.

השעה הייתה 9 בבוקר בחנות שלי, הייתה תאונה והתפוצצה לי הויטרינה, תפסתי את הראש, אמרתי מה אני יעשה, התקשרתי לא.כ מראות, שלחו צוות מהר לקחת מידות , עוד באותו יום לפני הסגירה של החנות , הייתה לי ויטרינה מוכנה, לא אשכח לו את זה לעולם

© כל הזכויות שמורות לא.כ מראות מעוצבות בע"מ עוצב ונבנה ע"י פרומו - אסטרטגיה שיווקית ופרסום