זגג הוא איש מקצוע מומחה לעבודות זכוכית, כגון: חיתוך והתקנת מחיצות זכוכית לשימושים שונים, וכן חיתוכי מראות וזיגוגם אל תוך מסגרות.

ענף הזגגות הינו רחב ומונה עסקים רבים, כל עסק מומחה בתחומו. ישנם עסקים המומחים לזיגוג ולעיצוב של מראות; אחרים מומחים לזיגוג שמשות רכב ואחרים לזיגוג חלונות ומחיצות זכוכית.

 

באם תרצו להרכיב בביתכם מדפי זכוכית, ויטרינות, מקלחונים ושאר אביזרים העשויים מזכוכית - עליכם לפנות לזגג מקצועי. הזגג ידע באיזו זכוכית לבחור ולהתאימה לשימושים השונים. לדוגמא - עבור עיצוב מקלחונים יעשו עבודות בזכוכית מחוסמת, בטיחותית וחזקה.

עבודת זגגות נחשבת כעבודת אומנות. על הזגג להיות בעל מקצוע מיומן בזכוכית; עליו לדעת לחתוך ולקשר בין החלקים במדויק, ולעצבם לפי בקשת הלקוח. כיום מאוד אופנתי לעטר את הזכוכית בעיטורים הנעשים באמצעות צריבה, ולכן, בניגוד לעבר, עבודת זגגות הינה אומנות לכל עניין ודבר. כל זגג נבחן לפי טעמו האישי והייחודי בעבודות הזכוכית שלו.

חברת א.כ מראות מבצעת עבודות זגגות מקצועיות ואומנותיות. החברה מייצרת מראות מעוצבות ייחודיים, מקלחונים וחיפוי זכוכית למטבח - באיכות שאין שנייה לה. צפו בעבודות הזגגות שלנו בגלריות התמונות שבאתר והתרשמו בעצמכם.

מראות זכוכית לאמבטיה

רוב הזכוכית שבשימוש בימינו אינה סיליקה טהורה, שהפקתה יקרה מאד בגלל טמפרטורת ההתכה הגבוהה (כ-2000 מעלות צלזיוס בקירוב). בייצור המוני מוסיפים לזכוכית סידן פחמתי (CaCO3), נתרן פחמתי (Na2CO3) וחומרים נוספים בשיעור כולל של כ-25 אחוז.

לאחר ההפקה זכוכית כזו מכונה בעגה המקצועית זכוכית רכה (Soft Glass) או Soda-Lime glass, כאשר Soda מסמן את הנתרן הפחמתי שמוריד את טמפרטורת ההתכה ו-Lime את הסידן הפחמתי (גיר) שמשפר את היציבות הכימית של הזכוכית.

זה בניגוד לזכוכית קשה (Hard Glass) או "זכוכית בורו", שעשויה מסיליקה בתוספת של בורון. טמפרטורת ההתכה שלה גבוהה משמעותית והיא עמידה לשינויי טמפרטורה, ולכן נפוצה בשימוש בכלי מטבח (כגון " פיירקס").

התכת הזכוכית והעיבוד שלה, מתבצעים כיום בתנורים חשמליים רבי עוצמה, בעזרת מבערים או באמצעות חומרים קשים - זכוכיות ועבודות זגגות עושים אצל הטובים ביותר - מראות איכות ומקלחונים

מקלחונים - בואו להתרשם ממבחר מקלחונים שנוצרו לפי התאמה אישית של הלקוח

למידע נוסף השאר פרטים ונחזור אליך
שם
אנא הזן את שמך
טלפון
אנא הזן מספר טלפון מלא כולל קידומת
דוא"ל
אנא הזן כתובת מייל חוקית

פרוייקטים נבחרים

לקוחות ממליצים

שלום לכולם, קניתי דירה חדשה באזור חדש, דוד הגיע אליי לדירה, ראה את הדירה, המליץ לי על מקלחונים, עזר לי לבחור את הזכוכית הנכונה.
לאחר כמה חודשים , הגיע הצוות שלו , ובאמת כל מה שביקשתי הגיע, בצורה מדויקת ועבודת הגימור הייתה מעולה.
תודה רבה ! אני אחזור זה בטוח 

בסה"כ עשיתי סיבוב עם אישתי באשדוד, נכנסו תצוגה של א. כ מראות איכות, רצינו מראה פשוטה, ואז ראינו את כל הגלריה עם ההדפסות על זכוכית, אשתי אוהבת את הים, אז דוד הדפיס את הים על המראה ואז יצאנו משם מאושרים וכל אחד שבא אלינו מתלהב מהמראה עם ההדפסה על זכוכית.

השעה הייתה 9 בבוקר בחנות שלי, הייתה תאונה והתפוצצה לי הויטרינה, תפסתי את הראש, אמרתי מה אני יעשה, התקשרתי לא.כ מראות, שלחו צוות מהר לקחת מידות , עוד באותו יום לפני הסגירה של החנות , הייתה לי ויטרינה מוכנה, לא אשכח לו את זה לעולם

© כל הזכויות שמורות לא.כ מראות מעוצבות בע"מ עוצב ונבנה ע"י פרומו - אסטרטגיה שיווקית ופרסום