חיפוי זכוכית קירות - חיפויים אלה, כאשר הם מבוצעים כהלכה מעניקים לחלל בו הם מוקנים מראה מודרני, מעוצב ויוקרתי. על סוגי חיפוי הקירות השונים תוכלו ללמוד במאמר זה.

חיפוי זכוכית קירות - חיפויים אלה, כאשר הם מבוצעים כהלכה מעניקים לחלל בו הם מוקנים מראה מודרני, מעוצב ויוקרתי. על סוגי חיפוי הקירות השונים תוכלו ללמוד במאמר זה.

כאשר רוצים לעשות שיפוץ דירה ראשית יש להבחין בין הסוגים השונים של חיפויי הקירות. לכל סוג דרישות משלו, הנפוץ ביותר הואחיפוי זכוכית למטבח הן מבחינת החומרים והן מבחינת תהליך העבודה. כך למשל, ניתן להבדיל בין חיפוי קירות חוץ ובין חיפוי קירות פנים ובין חיפוי אבן קיר לחיפוי זכוכית.

חיפוי קירות חוץ

חיפוי קירות חוץ יכול לשוות לבניין מראה עתידני ועשיר. כמו כן, כאשר החיפוי מתבצע כראוי הוא שומר על מראהו לאורך זמן והטיפול בו פשוט. בחיפוי קירות חוץ יש להקפיד על שימוש בזכוכית איכותית ותקנית בעובי מספק,
על מנת שתעמוד בתנאי מזג האוויר. כמו כן, יש להקפיד על התקנה קפדנית וחזקה, על מנת למנוע היפרדות החיפוי מן המבנה. מסיבות אלה, חשוב לבצע עבודות חיפוי חיצוני רק אצל בעלי מקצועי מומחים ומיומנים.

חיפוי קירות פנים
חיפוי קיר זכוכית פנים יכול להעניק לחללי הבית חזות מעוצבת ויוקרתית, וישנם חללים בהם יש לו גם יתרונות מעשיים ביותר. כך למשל חיפוי זכוכית המותקן במטבח יכול להגן על הקירות מפני לחות, שמן, פיח העולה מן הגז ועוד. החיפוי הינו קל לניקוי וכאשר הוא מותקן כהלכה הוא עמיד לאורך שנים. חיפוי זכוכית במטבח מתאים במיוחד בבתים מודרניים בהם המטבח פתוח ומהווה בעצם חלק מחלל הסלון. חיפוי הזכוכית יכול להמשיך את הקו העיצובי של חדר האירוח, ולשדר יוקרה ואופנתיות, במקום להיות פינה מוסתרת.

ניתן גם להתקין חיפוי זכוכית על קירות חדר האמבטיה. חיפוי קירות אמבטיה, אף הוא תורם להגנה על הקירות מפני ההשפעות המצטברות של הלחות. חיפוי הזכוכית הינו אסתטי להפליא, ואף מתאים במיוחד בחדר בו המים מהווים מוטיב מרכזי. החיבור בין מים, זכוכית ותאורה מתאימה יכול לחולל קסמים בחדר האמבטיה. כמו כן, חיפוי זכוכית באמבטיה מונע את כתמי הלחות המוכרים. כאשר הוא מותקן על ידי אנשי מקצוע מיומנים, חיפוי זכוכית באמבטיה אינו כולא או סופג לחות, ובכך תורם במניעת פטריות, חדירת חרקים האוהבים לחות, וכמובן שאינו מתנפח או מתקלף.

רוצים לגלות כיצד תוכלו גם אתם להעניק לביתכם מראה זורם, מעוצב ויוקרתי? חיפוי זכוכית או מחיצות זכוכית אנו בחברת א.כ.מראות איכות ומקלחונים נעמוד לרשות הלקוחות תמיד במייל ובטלפון.

חיפוי זכוכית באשדוד - מראות איכות ומקלחונים

למידע נוסף השאר פרטים ונחזור אליך
שם
אנא הזן את שמך
טלפון
אנא הזן מספר טלפון מלא כולל קידומת
דוא"ל
אנא הזן כתובת מייל חוקית

פרוייקטים נבחרים

לקוחות ממליצים

שלום לכולם, קניתי דירה חדשה באזור חדש, דוד הגיע אליי לדירה, ראה את הדירה, המליץ לי על מקלחונים, עזר לי לבחור את הזכוכית הנכונה.
לאחר כמה חודשים , הגיע הצוות שלו , ובאמת כל מה שביקשתי הגיע, בצורה מדויקת ועבודת הגימור הייתה מעולה.
תודה רבה ! אני אחזור זה בטוח 

בסה"כ עשיתי סיבוב עם אישתי באשדוד, נכנסו תצוגה של א. כ מראות איכות, רצינו מראה פשוטה, ואז ראינו את כל הגלריה עם ההדפסות על זכוכית, אשתי אוהבת את הים, אז דוד הדפיס את הים על המראה ואז יצאנו משם מאושרים וכל אחד שבא אלינו מתלהב מהמראה עם ההדפסה על זכוכית.

השעה הייתה 9 בבוקר בחנות שלי, הייתה תאונה והתפוצצה לי הויטרינה, תפסתי את הראש, אמרתי מה אני יעשה, התקשרתי לא.כ מראות, שלחו צוות מהר לקחת מידות , עוד באותו יום לפני הסגירה של החנות , הייתה לי ויטרינה מוכנה, לא אשכח לו את זה לעולם

© כל הזכויות שמורות לא.כ מראות מעוצבות בע"מ עוצב ונבנה ע"י פרומו - אסטרטגיה שיווקית ופרסום