דלתות זכוכית למקלחונים - מעוניינים להתקין באמבטיה שלכם דלתות למקלחונים שיאפשרו שימוש נוח ופונקציונלי, וכל זאת מבלי להתפשר על עיצוב? חשוב לכם לקנות מוצרים איכותיים?

דלתות זכוכית למקלחונים - מעוניינים להתקין באמבטיה שלכם דלתות למקלחונים שיאפשרו שימוש נוח ופונקציונלי, וכל זאת מבלי להתפשר על עיצוב? חשוב לכם לקנות מוצרים איכותיים?

חברת א.כ. מראות איכות ומקלחונים מעמידה לרשותכם דלתות למקלחונים מכל הצורות ומכל הסוגים, וכולן עשויות מהחומרים הטובים ביותר וברמת גימור מושלמת.

לקבלת מידע אודות דלתות למקלחונים חייגו

עוד היום למספר 8569372 - 08

אילו סוגים של דלתות למקלחונים קיימים?

דלת מקלחון פינתי

דלת צירית למקלחון הזזה

דלת מתקפלת למקלחון חזית

איך בוחרים את סוג הדלת למקלחון?

דלת זכוכית למקלחון נבחרת בעיקר בהתאם למקום הפיזי שיש או אין בחדר האמבטיה ובהתאם לעיצוב המקלחון. באמבטיות קטנות במיוחד, בעיקר באלו הנמצאות ביחידות ההורים, רצוי להשתמש בדלתות הזזה, שכן הן מאפשרות חיסכון משמעותי במקום. עם זאת, כיוון שהן נקטעות באמצעות פרופילים, קשה להוסיף להן איתורים וקישוטים שונים, לכן עיצובם יהיה פשוט יחסית. דלתות ציריות רחבות מאפשרות הוספה של קישוטים מרהיבים, אך דורשות מספיק מקום לפתיחה ולסגירה נוחים של המקלחון. דלתות ציריות מתקפלות מאפשרות חיסכון במקום ונוחות מאוד לשימוש באמבטיות לא גדולות.
מדוע כדאי להעדיף דלתות למקלחת מזכוכית?

דלתות זכוכית מקלחון זו הבחירה הנוחה והשימושית ביותר לכל מקלחת. וילונות הן נחלת העבר, וזאת כיוון שהם צוברים רטיבות ועובש בקלות, ולכן יש להחליפם לעיתים קרובות. החלופה הזולה של דלתות זכוכית למקלחונים היא דלתות פלסטיק. מוצרים אלו אולי נראים כמו הדבר האמיתי, אך הם יוצאים מכלל שימוש מהר יחסית, והם קשים יותר לתחזוקה ולניקוי. דלתות מקלחון מזכוכית איכותיות, שיוצרו על ידי אומני הזכוכית של חברת א.כ. מראות איכות יאריכו ימים ויקלו עליכם בפעולות התחזוקה.

חברת א.כ. מראות איכות ומקלחונים מתאימה דלתות זכוכית למקלחון לכל לקוח ולקוח באופן פרטני, בהתאם לצורכי השימוש ותוך התחשבות מלאה במבנה חדר האמבטיה.

דלת זכוכית לאמבטיון - לאמבטיון יש כמה אפשרויות, ישנם בפטות זכוכית מחוסמות של 8 מ"מ בלי הזזה בכלל, אמבטיון מספר 2 יש אפשרות לפלטה זכוכית אחת ודלת אחת ליד שנפתחת לשני הצדדים לבפנים ולאחור. אמבטיון מספר 3 2 דלתות זכוכית לאמבטיון אם יש מקום באמבטיון אז הם נפתחות לשני הצדדים אך אם אין מקום אז נפתחות רק החוצה.

לצפייה במגוון מקלחונים מבית א.כ מראות ומקלחונים לחץ כאן - גלריית מקלחונים

למידע נוסף השאר פרטים ונחזור אליך
שם
אנא הזן את שמך
טלפון
אנא הזן מספר טלפון מלא כולל קידומת
דוא"ל
אנא הזן כתובת מייל חוקית

פרוייקטים נבחרים

לקוחות ממליצים

שלום לכולם, קניתי דירה חדשה באזור חדש, דוד הגיע אליי לדירה, ראה את הדירה, המליץ לי על מקלחונים, עזר לי לבחור את הזכוכית הנכונה.
לאחר כמה חודשים , הגיע הצוות שלו , ובאמת כל מה שביקשתי הגיע, בצורה מדויקת ועבודת הגימור הייתה מעולה.
תודה רבה ! אני אחזור זה בטוח 

בסה"כ עשיתי סיבוב עם אישתי באשדוד, נכנסו תצוגה של א. כ מראות איכות, רצינו מראה פשוטה, ואז ראינו את כל הגלריה עם ההדפסות על זכוכית, אשתי אוהבת את הים, אז דוד הדפיס את הים על המראה ואז יצאנו משם מאושרים וכל אחד שבא אלינו מתלהב מהמראה עם ההדפסה על זכוכית.

השעה הייתה 9 בבוקר בחנות שלי, הייתה תאונה והתפוצצה לי הויטרינה, תפסתי את הראש, אמרתי מה אני יעשה, התקשרתי לא.כ מראות, שלחו צוות מהר לקחת מידות , עוד באותו יום לפני הסגירה של החנות , הייתה לי ויטרינה מוכנה, לא אשכח לו את זה לעולם

© כל הזכויות שמורות לא.כ מראות מעוצבות בע"מ עוצב ונבנה ע"י פרומו - אסטרטגיה שיווקית ופרסום