חיפוי זכוכית לפלזמה

חיפוי זכוכית לפלזמה

חיפוי זכוכית לפלזמה

לאחרונה לקוחות רבים מבקשים מאתנו חיפוי זכוכית לLCD, אם התקדמות ענף הזכוכית הבקשות לחיפוי קירות בזכוכית עלו לאחרונה.

מראות איכות ומקלחונים מתמחה בחיפוי קירות, מציאת נישות מיוחדות לתלייה של מסך הטלוויזיה LCD או פלזמה, חיפוי זכוכית למטבח בשילוב חיפוי זכוכית של מסך LCD באזור המטבח.

חיפוי קירות ל LCD תלויה הרבה בצוות העובדים בחברה, אצלנו בא.כ מראות איכות ומקלחונים מקדישים המון על עיצוב ועל לקיחת מידות עבור חיפוי הקירות , במיוחד שהחיפוי הוא על LCD .

לאחר שמתקבלת ההחלטה להתקין חיפוי קיר זכוכית , על המעצבים להחליט איך ייראה החיפוי. בחירה של חיפוי קיר זכוכית , נעשית לפי מספר פרמטרים.

ראשית, בחירת החיפוי תיעשה לפי העיצוב שנבחר לבית. במידה ואינכם מעוניינים לשנות את העיצוב של הבית, לעיתים קרובות, מומלץ לבחור עיצוב של חיפוי יותר סולידי ופחות אישי. כדי לרענן ולהתאים את עיצוב המטבח לשינויים באופנה, אפשר לגוון ולשנות פריטים בבית במהלך השנים.

אתם יכולים לעצב את קיר הבית לפי בחירתכם והעדפותיכם. לאחר עיצוב הקירות, אתם יכולים להתקין את חיפוי הזכוכית, שישמור על עיצוב הקירות ללא פגע, במשך שנים ארוכות, או, עד שתחליטו לעבור לעיצוב אחר. כמובן, שניתן למצוא סוגים שונים של חיפוי זכוכית שיתאימו לעיצוב של הבית שלכם.


למידע נוסף השאר פרטים ונחזור אליך
שם
אנא הזן את שמך
טלפון
אנא הזן מספר טלפון מלא כולל קידומת
דוא"ל
אנא הזן כתובת מייל חוקית

פרוייקטים נבחרים

לקוחות ממליצים

שלום לכולם, קניתי דירה חדשה באזור חדש, דוד הגיע אליי לדירה, ראה את הדירה, המליץ לי על מקלחונים, עזר לי לבחור את הזכוכית הנכונה.
לאחר כמה חודשים , הגיע הצוות שלו , ובאמת כל מה שביקשתי הגיע, בצורה מדויקת ועבודת הגימור הייתה מעולה.
תודה רבה ! אני אחזור זה בטוח 

בסה"כ עשיתי סיבוב עם אישתי באשדוד, נכנסו תצוגה של א. כ מראות איכות, רצינו מראה פשוטה, ואז ראינו את כל הגלריה עם ההדפסות על זכוכית, אשתי אוהבת את הים, אז דוד הדפיס את הים על המראה ואז יצאנו משם מאושרים וכל אחד שבא אלינו מתלהב מהמראה עם ההדפסה על זכוכית.

השעה הייתה 9 בבוקר בחנות שלי, הייתה תאונה והתפוצצה לי הויטרינה, תפסתי את הראש, אמרתי מה אני יעשה, התקשרתי לא.כ מראות, שלחו צוות מהר לקחת מידות , עוד באותו יום לפני הסגירה של החנות , הייתה לי ויטרינה מוכנה, לא אשכח לו את זה לעולם

© כל הזכויות שמורות לא.כ מראות מעוצבות בע"מ עוצב ונבנה ע"י פרומו - אסטרטגיה שיווקית ופרסום